FAQ / Współpraca

Najczęściej zadawane pytania:

Niestety producenci większości dywanów tak oznaczają swoje wyroby. Mimo to 95 % dywanów posiadająca takie metki świetnie nadaje się do prania metodami mokrymi.

     - - - - -

Klient może sam przywieźć swój dywan nie trzeba wcześniej umawiać swojego przyjazdu. Nasze godziny pracy opisane są w zakładkach "przyjęcia stacjonarne", oraz "kontakt"

     - - - - - 

Żadna profesjonalna pralnia nie daje gwarancji na usunięcie wszystkich plam. Powodzenie w tej kwestii zależy od bardzo wielu czynników. Jako cenieni profesjonaliści ręczymy za to że jeśli nam nie uda się usunąć plamy, lub zabrudzeń to nikomu się to nie uda :) 

     - - - - - 

Zlecenia odbiorów realizujemy na bieżąco a ustalenie terminu zależy od lokalizacji. Staramy się być w tej kwestii elastyczni i nigdy nie każemy czekać swoim klientom dłużej niż 3 dni. Dywan dostarczamy standardowo w terminie 2-5 dni. 

     - - - - - 

Tutaj wiele zależy od rodzaju dywanu. Jako profesjonaliści często doradzamy klientom wybór innego programu prania niż ten który sami wybrali. Nie impregnujemy dywanów typu shaggy. W tym wypadku zalecamy program zawierający zmiękczanie runa, lub dezynfekcje. Zależy nam na uczciwych relacjach z naszymi klientami. Jeśli wiemy że dywan świetnie wygląda po impregnacie to wówczas rekomendujemy taki zabieg. Impregnacja anty - alergiczna to zupełnie inny temat. Takie zabezpieczenie runa stosujemy na każdym dywanie. 

     - - - - - 

Nasi pracownicy zawsze chętnie pomogą w wyciągnięciu dywanu spod mebli i jego zwinięciu a później ułożą czysty na podłodze. Warto wspomnieć, że emeryci, renciści i osoby z niepełnosprawnościami nie płacą dodatkowo za taką usługę. 

     - - - - - 

Nie pierzemy dywanów na miejscu u klienta. 

Współpraca:

Jeśli chcesz dostarczać nam dywany swoich klientów i wspólnie z nami rozwijać swoją działalność skontaktuj się z nami. Zapraszamy firmy zajmujące się profesjonalnym praniem tapicerek, firmy sprzątające, pralnie chemiczne i inne punkty usługowo-handlowe do nawiązania współpracy. Jesteśmy przekonani, że nasz model biznesowy pozwoli poszerzyć asortyment Państwa usług i zdobyć dodatkowych klientów. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem tel.: 667 888 853

667-888-853

Masz pytanie?

Zostaw swój numer telefonu,
oddzwonimy do Ciebie!